Věrnosti si vážíme

ZA PRAVIDELNÉ NÁKUPY VÁS ODMĚNÍME

Čím více u nás nakoupíte, tím větší slevu získáte. Hodnoty vašich nákupů sčítáme na vašem věrnostním kontě. Podle výše vašeho věrnostního konta vám systém přiřadí věrnostní výhody. Věrnostní statusy jsou 3 a to bronze, silver, nebo gold. Status bronze znamená 2%, silver 5% a gold pak 10 % slevu na každý nákup u nás.

Jak se zapojit?

1.

Zaregistrujte se

před první objednávkou rozvozu se nezapomeňte registrovat. Registraci proveďte kliknutím na tento link https://krab.ikelp.com/klub, nebo nasnímejte QR kód svým telefonem. Registrovat se můžete také pomocí svého facebook profilu.

2.

Nezapomeňte být přihlášení

před každou objednávkou se přesvědčte, že jste přihlášení, abychom uskutečněný obrat načetli právě vám. Přihlásit se můžete pomoci tlačítka „přihlásit“ na naší rozvozové stránce.

3.

Řekněte si o věrnostní kartu

s věrnostní kartou získáte vyšší věrnostní status rychleji. Díky kartě se vám budou načítat i obraty uskutečněné nejen online, ale i u nás v restauraci. Zažádat o kartu můžete pomoci tlačítka níže.

Jaké výhody získám?

2% sleva

Bronzový status

Bronzový status získáte, pokud součet vašich nákupů dosáhne částky minimálně 2 000 Kč v období 24 měsíců od registrace. Od této chvíle vám bude na každou další objednávku účtovaná sleva ve výši 2%*.

5% sleva

Stříbrný status

Stříbrný status získáte, jakmile součet vašich nákupů přesáhne částku 5 000 Kč v období 24 měsíců od registrace. Od této chvíle vám bude na každou další objednávku účtovaná sleva ve výši 5%*.

10% sleva

Zlatý status

Zlatý status získáte, jakmile součet vašich nákupů přesáhne částku 10 000 Kč v období 24 měsíců od registrace. Od této chvíle vám bude na každou další objednávku účtovaná sleva ve výši 10%*.

* pro udržení získaného statusu je zapotřebí, aby registrovaný uživatel uskutečnil alespoň jeden nákup v minimální hodnotě 300 Kč v průběhu následujících 6 kalendářních měsíců od získání věrnostního statusu. 

naskenujte pro registraci pomocí telefonu